PAYLAŞ
Tropik Adalar - Tropic Islands
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Turkuaz rengarenk duru suları, büyüleyici naturel güzellikleri ve dalış meraklılarını kendine hayran bırakan sualtı yaşamlarıyla, dünyanın en fenomen turizm bölgeleri aralarında yer alan tropik adalar, bilhassa balayı çiftlerinin popüler adresleri aralarında yer ediniyor. Unutulmaz manzaralarıyla masal diyarlarını andıran bu adalarda, bizzat minik cennetinizi inceleyebilirsiniz.

Dünyada Mutlaka Görülmesi Gereken Tropik Adalar

1. Maldivler

Maldivler - Maldives

Maldivler – Maldives

Bembeyaz kumsallarıyla popüler göz alıcı plajlarıyla, romantik zamanlar geçirmek için talep edilen balayı çiftlerinin vazgeçilmezi Maldivler, mavinin binlerce tonunu gözler önüne seren sularıyla eşsiz bir görünüme sahip.

En Uygun Maldiv Otelleri – Maldives Hotels and Resort

 

2. Seyşeller 

Seyşeller - Seychelles

Seyşeller – Seychelles

Hint Okyanusu üstünde yer alan Seyşeller, 115’ten çok ada ve adacıktan meydana gelen büyüleyici tek ülke. Seyşeller’ de ziyaret edilmesi gerekli olan etkileyici yerler aralarında Mahe, Praslin, La Digue, Silhouette, Destroches ve Aldabra adaları öncelikli sıralarda yer alıyor.

En Uygun Seyşel Otelleri – Seychelles Hotels and Resort

 

3. Fiji

Fiji Adaları - Fiji Islands

Fiji Adaları – Fiji Islands

Pasifik Okyanusu’nun güneyinde 322 ada ve 522 adacıktan oluşan ada ülkesi Fiji, egzotik atmosferi, tabiatıyla cezbeden tropik ormanları ve inanılmaz güzellikteki plajlarıyla dünyanın en iyi tatil destinasyonlarından biri.

En Uygun Fiji Otelleri – Fiji Hotels and Resort

4. Bora Bora Adaları

Bora Bora Adaları - Bora Bora Island
Bora Bora Adaları – Bora Bora Islands

Dünyada gün batımının en iyi izlendiği yerlerden biridir Bora Bora Adaları, resif adaları ve şeffaf lagünleriyle hayret verici tek güzelliğe sahiptir. Ek Olarak uçaktan inmeden güzelliğiyle tesiri altına alan Bora Bora Adaları, dalış ve tırmanış benzeri birden fazla etkinliğin yanında çılgın eğlencelere de ev sahipliği yapmaktadır.

En Uygun Bora Bora Ada Otelleri – Bora Bora Islands Hotels and Resort

5. Hawaii Adaları

Hawaii Adaları - Hawaii Islands

Hawaii Adaları – Hawaii Islands

Su altı volkanlarından çıkan lavların katılaşmasıyla oluşan Hawaii Adaları, bu sebeple epeyce zengin ve enteresan canlı popülasyonuna sahiptir. Pasifik Okyanusu’ nda yer alan Hawaii Adaları, etkileyici tabiatı ve turkuaz renglerinde plajlarıyla dünyanın önde gelen tatil adreslerinden.

En Uygun Hawaii Otelleri – Hawaii Hotels and Resort

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here