PAYLAŞ
Hotel-la-Montana-Magica-in-Chile1
Hotel-la-Montana-Magica-in-Chile1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dünyada gezilecek milyonlarca yer vardır. Her biri birbirinden güzel olan bu yerler her yıl yüzlerle turisti ağırlamaktadır. Bir çok kişi bu kadar yere harcayacak kadar zamanım yok bana en güzel yerleri gösterin gibisinden bir ifadede bulunmaktadır. Sadece en güzel yerleri görmek isteyen kişiler için dünyanın en güzel yerleri listesi yaptık.

Wisteria Tunnel

Wisteria Tunnel
Wisteria Tunnel

Japonya’da Kawachi Fuji Gardens‘da bulunan etrafı çiçeklerle süslü bir tüneldir. Görenleri hayrete getiren Wisteria Tunnel başınızdan aşağı sarkan çiçeklere bakmaktan boynunuz tutulacak. Tünelde gezerken her tarafınızda renkli çiçekler göreceksiniz ve o güzel çiçek kokusundan sarhoş olacaksınız. Buraya gelen birçok kişi gününün tamamını burada geçirmektedir.

Cinque Terre

Cinque Terre
Cinque Terre

‘’Beş Köy’’ anlamına gelmektedir ve İtalya’nın kuzeyinde bulunmaktadır. Cinque Terre, UNESCO’nun dünya mirasları sıralamasına girmiş olup, turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden birisidir. Birçok fotoğrafçıların gözde mekanı olan bu yere ulaşım trenler yoluyla yapılmaktadır. Burada bahçelerde üzüm, zeytin ve başka meyve ve sebzeler yetiştirilmektedir. Eğer biraz dinlenmek isterseniz  Cinque Terre’nin şarabından tadabilirsiniz.

Hotel La Montaña Mágica

Hotel La Montaña Mágica
Hotel La Montaña Mágica

Klasik otellere göre bir hayli değişik bir şekilde dizayn edilmiş olup, Şili’nin Los Rios bölgesinde bulunmaktadır. Uzaktan, yemyeşil dağlar arasında şelale gibi görünen bu otele ulaşmak için dar yollardan geçmek gerekir. Son olarak karşınıza çıkacak olan asma köprüden geçtikten sonra otele ulaşıyorsunuz. Otel genel olarak yeşil sarmaşıklarla örtülmüştür ve tepesinden yanardağ gibi su dökülmektedir. Otel içerisinde restoranlar, barlar, saunalar, havuzlar bulabilirsiniz.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here