PAYLAŞ
Lara
Lara
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lara, Antalya’ nın güneydoğusunda yer alan, Türkiye’ nin en uzun kumsalına sahip olma özelliğini taşıyan ve günden güne müthiş bir gelişme gösteren Muratpaşa ilçesinin sınırları içinde yer alan turizm bölgesidir. Bununla birlikte her yıl bir önceki sezona göre sürekli artış göstererek yabancı turist ağırlayan bu bölgede yazınızı sıcak ve denizin tadına vararak geçirebilirsiniz. Öyle ki yaz boyu müthiş bir eğlence havasında olan sokakları ve plajları çok hareketli olmakla beraber çok eğlenceli bir hal içindedir.

Lara
Lara

Lara’ da Ne Yapabilirim ?

Lara, bahsettiğimiz gibi denize kıyısı olan bir bölge olduğu için istediğiniz zaman bir plaja gidip denize girebilirsiniz. Derinliği yüksek olan deniz de isterseniz sadece yüzersiniz isterseniz de su topu oynayabilirsiniz. Bununla beraber geniş kumsal boyunca  plaj voleybolu veya futbolu oynayan yerli ve yabancı turistlere eşlik edebilirsiniz. Antalya şehir merkezine yaklaşık 2 saat mesafede olan bölgede denizden sıkılırsanız biraz daha iç bölgelere gidip yeşil alanların keyfine varabilirsiniz. Geceleri ise birçok turisti ağırladığı için tıklım tıklım olan gece kulüplerini tercih edebilir ve dans ile müziğin keyfine varabilirsiniz. Bununla beraber her yıl birçok konsere ev sahipliği yapan Lara’ da fanı olduğunuz sanatçıların konserlerine gitme şansını da yakalayabilirsiniz.

Lara’ da Nerede Konaklayabilirim ?

Lara konaklama
Lara konaklama

Bahsettiğimiz gibi Lara her yıl birçok turiste ev sahipliği yaptığı için konaklayabileceğiniz birçok mekan bulunmaktadır. Öyle ki bölgenin her yerinde ultra lüks oteller turistlerini ağırlamaktadır. Yaz sezonu kalabalıklığı dolayısıyla fiyatlar biraz yükseleceği için çok  lüks oteller de kalmak istemiyorsanız gündelik kiralayabileceğiniz evler de çok lüks olmayan pansiyonlar da kalabilirsiniz. Bununla beraber biraz maceracı yapıya sahipseniz çadırınızı alıp belediyenin izin verdiği bölgeler de çadırınızla beraber gecenizi geçirebilirsiniz.

Lara’ da Neler Yiyebilirim ?

larabar
larabar

Lara bu konu da yabancı turistleri pek düşünmese de yani yabancı lezzetlere pek yer vermese de ara ara bazı sokaklar da yabancı lezzetleri tadabileceğiniz lokantalara rastlamanız mümkün. Eğer lüks bir otelde kalıyorsanız zaten tüm öğünlerinizi otelden karşılayabilir ara yiyecekleri ise snack bar ile temin edebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here