PAYLAŞ
Tayland Gece Hayatı
Tayland Gece Hayatı
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tayland‘a geldiyseniz, gece hayatını ihmal etmeyin. Bangkok, Pattaya ve Gece kulüplerinden kendinizi alamayabilirsiniz. Bangkok’ta 3 gece, sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır. Hem şirin hem de konumu itibariyle güzel bir otel bularak gezmelisiniz. Fakat pahalı yaşam için cebiniz dolu gitmeyi ihmal etmeyin. İçkiye kendinizi kaptırmayın. Yoksa getirdiğiniz para ile geri dönemeyebilirsiniz. Masaj yaptırmayı ihmal etmeyin. Tabi masaj yaparken bazı şeyleri yaşayabilirsiniz. İstanbul’da yaşayacağınız gece hayatı ile burayı bir tutmayın. Çünkü burada bazen her şey serbest olabiliyor. Aile ile gelebilecek bir yer değil. Özellikle hiçbir yere tek kişi girmemeye dikkat edin. Çünkü tek kişi olarak girerseniz, çıkmanızda zorluk yaşayabilirsiniz. Eğlenmek için güvenli yerleri tercih edin. Arka sokaklara pek uğramayın.

The Peninsula Bangkok | Luxury Hotel in Bangkok
Bangkok

Pattaya, dünyanın merkezi olarak sayılıyor. Yetişkinlerin Disneyland’ı, gece rüyanızda göremeyeceğiniz fantazi mekanı olarak biliniyor. Gece kulüplerinde şovları seyretmeden gitmek istemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Tayland’da gece hayatı genellikle eğlence ve seks turizmine yöneliktir. Eğlence merkezi Walking Street’te her zevke hitap edebilen cafe, club, pub ve go-go barlar olduğunu söyleyebiliriz. Striptiz kulüplerini beğeneceğinizden emin olun. Yolunacak kaz görülmemek için dediğimiz gibi içkiyi sakın fazla kaçırmayın.

Pattaya Kızları
Pattaya Kızları

Pattaya Kızlarına Dikkat!

Pattaya’da yaşanan gece hayatı bir yana, kızları ile dünyaca tanınmış bir yer olarak biliniyor. Sokaklarda gezen seksi kızlar, birçok bar ve diskolarda dansçı kızlar olmasa buraya gelecek kişi sayısı oldukça az olurdu. Örnek olarak Pattaya‘da bir otele kızla gitmek isterseniz, ekstra ücret talep edecekler. Misafir evi ya da düşük bütçeli otelde kalıyorsanız bu sorun ortadan kalkabilir. Ülkeye gelenlerin bu destinasyonu olmaya devam ettiği bilinirken, artık yeni bir yaşam kurmak isteyenlerin geleceği bir yer haline getirme çabası sürüyor. Seks turizmi imajını silerek temiz ve ailelerin rağbet edeceği bir yer olarak görmek için çok çaba sarf etseler de bu çabanın boşa olduğu görülüyor. Çünkü gece, kuralları kızlar koyuyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here